HD Dijital Ev Radyolar karşılaştır

NYCÜlke için hazır mı ? Fragman Radyo yeni CD (self – başlıklı) herhangi bir gösterge ise,Big Apple bir sürü twangier almak üzeredir . Yeni yeraltı sahne ortaya çıkan ve Trailer Radyoücret lider. Onların yeni albümü dolaylı da – taşra mizah , canlı düzenlemeleri ve Shannon Brown’ın güçlü vokalleri ve düz-up ülke şımarıklık tamamlayacak ilginç yalıyor ile teslim şarkıları yaşamköylü şekilde kutluyor taze bir sesi var . P.S. Bir ‘ gitmek ‘ Eğer, MP3 yılındaalbüm, ya da fiziksel bir CD bir zip dosyasını isterseniz lütfen bana bildirin .

Ayrıca sadece” WB ” düğmesine basın ve tarama , ya da 1 ve 7 arasındaki bir sayı tuşuna basın, ABD hükümetinin NOAA doğrudan ücretsiz 24 saatlik hava yayınları seçer, özel bir radyo vardır . ABD genelinde kullanılan yedi hava bandı kanalları vardır . Eğer SES ulaşana kadardireksiyon menü düğmesine dokunun . İçlerinden çalıştırmak gibisayacı ekrandan bir geri geldi . Şimdisol + ve – direksiyon düğmeleri CD parça veya istasyonları üzerinden gidelim ve bunlarıgösterge panelininortasında görüntülenen bakın .

SİZİN ARAÇ İÇİNRADYO BULAMAZSAM BAZI RADIOS mevcudiyetine bağlı takeouts veya yeniden OLABİLİR VE SADECE BİR UYGULAMA DAHA çalışacak Unutmayınız , BT , birkaç farklı araç ÇALIŞMAK ANCAK SADECE çalışan biri olarak listelenir OLABİLİR BURAYA IN 1-800-343-1382 AT BİZİ ARAYIN VE UYGULAMA yardım istemek için çekinmeyin ve bilgili satış ortakları bİRİ SİZİN ARAÇTA için çalışacak bir rADYO referans ARACINIZI geçmeye MUTLU OLACAK ANCAK listede olmayabilir LÜTFEN bazı yeni araçlar ile birlikteön cam anteni AM üzerinde çalışıyor , ama FM’de istenen bir şey bırakır .

Uzun zamandır bu müzik için güçlü bir yakınlığa sahip bir oyuncu olarak bilinen – Bu Bay Schiff tarafından değer olan bir albüm ve bir kilometre taşı başarıdır. Daha da önemlisi , o Beethoven oydu sanatçıtür ne yaptı içine değerli bilgiler sağlar . Bu ” onlar sonra geri yaptımyolu ” pseudoscholasticism karanlık ulaşır içine iner ve etmez. Bu inceleme öncesi -1840 piyano hiçbir kulu , ancak güçlüBrodmann Sayın Schiff ortaklığı tarafından ikna edildi . Dijital ses kalitesi stereo duymak istiyorum tam olarak ne duymak sağlayan ve son derece güvenilir , mükemmel ses reprodüksiyonu ve programlama geniş bir yelpazede sunuyor .

DIAL – KORDON teknik referans – eski radyolar çekimi için yaklaşık 3.000 farklı hatlı kablosu diyagramları . Bu karmaşık arama dize durumlarda bazı anlamaya çalışıyorum düşünün. Onarım ya da eski radyolar geri eğer , biz daha iyi bir kaynak düşünemiyorum . Bu CD 1947-1960 üretilentüm arama kordon dizi oluşur . Türününtek yayın şimdiye kadar üretilen ve radyolarda eski kırık arama dizeleri restringing veya sabitleme için çok değerlidir. Bu bir ” sahip olunması gereken” teknik referans CD – ROM .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>