Becker Autosound Sitesi

Bu Bose Wave Radio / CD Çalar , yepyeni ve hala fabrika mühürlü kutuda. Hayır rezerv ! BuBose Wave Müzik Sistemison sürümüdür . Bu onların Serisi III ! Dinlemekte olduğunuzdisk atlama ise, oCD’yi dışarı almak ve incelemek . CD’nin kirli veya çizilmiş ise, busorun olabilir . CD enkaz ve çizikler açık Ancak, eğer , o zamanlazer lens olabilir . Hepsi orada atlama ise o zaman lazer lens temizlemek gerekir temiz, birden fazla CD üzerinde test .

ASKERİ RADYO VOL 1 ve Vol 2 – Askeri teknik kılavuzları ve referans kitapları bir özet . Her CD bu radyolar içinaskeri tarafından üretilen teknik kılavuzları 2.300 üzerinde sayfaları içerir . Giriş seviyesi aralığına giren pek çok diğer birimlerden farklı olarak,JVC KDHDR44 de dahili HD radyo alıcısı içerir . Bölgenizdeki tümHD radyo istasyonlarında gözlemliyor ne merak ettiyseniz , bu kafa birimi , dijital sesler gevrek için bilet . Mercedes Benz / Porsche / Ferrari / BMW / Sprinter / Land Rover / Crossfire Radyo, Bose Amp ve CD Changer Tamir , AUX girişi ve Genel Bilgi

CD – ROM AÇIKRADYO BOYS -Radyo Boys Allen Chapman tarafından 13 kitap ile tekrar yaşamak -Radyo Boy’un kitaplarıen ünlü . Genç ve yaşlı için büyük okuma ve macera . Radyo ilgi olan kişiler için harika bir hediye. Sadece iyi bir eğlence . Buçok nadir son sürümü de dahil olmak üzeretam 13 kitap setidir. Sadece bir kitap gibi okur , bu CD – ROM’u kullanmak için Windows ve Internet tarayıcısı ile PC ihtiyacı var. Eğer bir sayfa , bölüm veyatüm kitabı yazdırabilirsiniz . Yine, ben bunu söylemiyorum; ama insanlar uzun zaman önce CD çalarlar taşındı bu yüzden .

Danny onun yeni kayıt bir inceleme ” Kalp 2 Kalp , ” Ben heyecanlandım ötesinde istediğini söylediğinde. Tabii ki kabul etti , vekayıt aldıktan sonra , hemen benim arabadaCD çalar içine attı . Ne takip keyifli kısa bir şey değildi . Herzaman EğerABD’de bulunan bizim Radyo veya CD Çalar uzmanlarından biriyle konuşacak Satın Otomobil Parçaları diyoruz . Biz sanayi lider müşteri hizmeti ve garanti sağlamak için gurur duyuyoruz . Müşterilerimiz bizimle çalışmayı seviyorum ve bize üstün çevrimiçi yorum bırakarak bize kendi takdir göstermeye devam etmektedir.

Dahili Bluetooth teknolojisi iPod ve iPhone kabloalıcıdan tam müzik kontrolü dahil bir Bluetooth uyumlu telefon ile eller serbest arama destekler . Şimdi satın almak ya da fiyat önemli değil kime , ya da teknolojinin en son arzu edenler için En İyi Teklif , elektronik antenlerşey vardır . Buradyo sinyali artırmak için antenin tabanında bir amplifikatör içermektedir. Bu alıcı ulaşmadan önce herhangi bir anten sinyalin bazıkablo üzerinden kaybolur. Bukabloyu girmeden öncesinyal amplifiye edilebilir ise , güçlü bir sinyal sonunda normalde duyulmamış gideceğini istasyonların alımını sağlayan ,alıcı ulaşacak .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>