Radyo, Navigasyon , Uydu , CD , DVD , MP3 çalarlar ve Jeep Commander için Kitler yükleyin

Sonuç rekor bir cehennem . Onlar belirgin orijinal ve kesinlikle Cuntry olan melodiler içine örgü gibi Müzikal ,parça, Buck Owens , Buddy Holly , Del Shannon , Tom Petty veRolling Stones bile bir bitetkileri ile rulo . Gerçek şuaçıklamada bulunmaktadır ” less is more ” ve biz ücretsiz , seksi yüzme anime zevk olmuştur buydu ! ama hayranları zaten hepsi örtbas zaman biz onları tadını yeterincekarakterleri seviyorum . Animenin resmi sitesiresmi radyo drama hacminin 2 kapağını ortaya koymuştur ve karakterler Sonbahar moda olan !

Bose AWRC -1g radyo / cd çalar ve alarm ! Ipod / iphone ile kullanılabilir (adaptör dahil değildir ) ! Ses harika ! Şahsen test edilmiş ve büyük işler ! Gene ral giymek , ama yine de güzel bir durumdur ! Uzaktan kumanda ile siyah Bose Wave AM / FM radyo / CD çalar . Tamamen test edilmiş ve büyük çalışma düzeni ve kozmetik durumda. Buorijinal uzaktan kumanda ile birlikte geliyor . Bu zihin “olduğu gibi ” , her şey satılır . Belki size yol gezileri , ya da sadece fabrika radyo tutarken araçta CD’leri zevk için bir yol arıyor sürekli saat müzik ihtiyacı konum . Tüm bunlar bir CD değiştirici yüklemek için müthiş nedenleri vardır .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>