KGNU Bağımsız Topluluk Radyo

Müzikal Dram 22-11 Aralık genlik ve 24-06 Aralık PM yanlış önceliklertuzaklar keşfetmekWashington Aile featuring 1940 Noel Radio Show . Noel Bu bizim yeni Papaz Dave Baylor’ı ve ailesini karşılamak için bir Topluluk Barbekü olan gerçek anlamını bu mizahi hatırlatma keyfini gel. Serbest Etkinlik ,ilk 100 çocuklar için okul malzemeleri çantası . Canlı Müzik, Klasik Otomobiller , Carnival Games , ücretsiz yüz boyama ve Ücretsiz Raffles ! Ödül Şimdi muhabiri Amy Goodman , Democracy kazanan Hosted by ! havasıcak günlük ulusal radyo programları bugün biridir .

Bu liste herhangi bir radyo istasyonu / podcast eksik iseyorum bölümünde bir link bırakın ve benlisteye eklemek lütfen ! NDR , Norddeutscher Rundfunk ‘ olarak da bilinen ‘, ‘ Almanya’nınkuzey kesiminde bulunan popüler bir radyo istasyonudur. Yeni ve eski müzik slow türk dinle yanında , ‘ NDR " de konserler ve canlı gösterir . Dinlemeye başlamak için kullanıcı adınız ve şifreniz ile her ay İşareti talep üzerineRhapsody kataloğundan 25 şarkı dinleyin yayın ! Rhapsody Radyo Uzun süren canlı radyo varyete devam komedi skeçler , müzik ve Keillor imza monolog içeren , Garnizon Keillor ev sahipliğinde , " Göl Wobegon gelenhaberler . " Pazar , 7 – 08:00 Radiolab

Iyileştikten Kalpler kadın kadın kalbini iyileştirmek ve geri Tanrı’nın Kutsal Ruh için güvenli bir yer inşa etmeye yardımcı , onların yolculuklarını paylaşan bir bakanlıktır . Biz kadınların arkasında onların geçmişleriacıyı bırakmalı ve hayatları için Tanrı’nın amacı bulmak , utanç ve suçluluk onları kelepçeleyip olmadan hayatlarınıngeri kalanını yaşamak için , Tanrı’nın Kutsal özgürlük içinde hayatlarını yaşamak için bir yol göstermek için kararlıyız . Kayıt Tarihi 1 Mart 2014 Bu ay , KEXP özellikli Toplum Ortaklığı Örgütü Zaman Vakfı , gençlerin Ani Kalp Durması ( SCA ) ve ölüm hakkında okullar, sporcular , aileleri ve toplumları eğitmek için adanmış bir organizasyon Nick.

Biz başkası sonra gitar efsanesi , Phil Keaggy satın verdiğimiz müzikal mükemmellik ve yetenek inanılmaz bir gece olacağını umuyoruz ne kaliteli eğlence vesanat kutlama bir uzun mirası başlatmak için seçtiniz . Biz , ? Bizim yenilenmiş müzik mekan , "402 ilk bizim ilk konseri için isterdim hatırlamak biri olmak ve gerçektençıtayı . O hepimiz bugün zevkmüzik endüstrisinin bir ayağı.

dasding ‘ SWR ( Südwestrundfunk ) tarafından kontrol ve işletilen genç insanlar için bir radyo istasyonudur . Buşarkılar arasında reklamın herhangi bir biçimde içermediği için son müzik ve grafikler yanı sıra , aynı zamanda popüler. Buradyoda canlı ibadet hizmeti koymak için dolar yüzlerce veya binlerce mal için kullanılan . Şimdi ibadet hizmetleri küçük kilise bile gelemez bir fiyatainternet üzerinden canlı olabilir . 1996 yılında , Edward Lyman , canlıinternet üzerinde günde 24 saat yayın Sonicwave.com , yasal ASCAP ve BMI hem de lisanslıilk Amerikan internet radyo istasyonu , yarattı . kaynak belirtilmeli

Historic Downtown Papillion İş Birliği 09:00-13:00 itibaren 19 Ekim tarihinde ilk kez yıllık Güz Festivali’ne ev sahipliği yapacak . İnsanlarınYarışmaya ( zaten oyulmuş ) kabaklar getirebilir Oyma Kabak Yarışması var planlıyoruz . AyrıcaPapillion İtfaiye jüri olacak , çocuklar için bir kostüm yarışması olacak . Kajoma en Moda Show koyarak olacak . Papillion sadece inşa ve bu yıl açılan1st Street Plaza’da dışında canlı müzik olacak . TriPointe Kahvehane Sıcak Caramel Apple Cider içecekler, yanı sıra kahve, soda ve su satış olacak . Herhangi bir soru ile 402-650-6806 Chris’i diyoruz .